/sk/text/14/inzercia/ Inzercia

Inzercia

Stavebné fórum patrí v oblasti informácií o českom, slovenskom i zahraničnom developmente, stavebníctve, architektúre medzi najvýznamnejšie odborné média. Sme pripravení vytvoriť pre Vás „na mieru“ taký súbor produktov, ktorý by čo najlepšie aktuálne informoval o Vašich projektoch a zodpovedal marketingovej stratégii Vašej spoločnosti.

www.stavebne-forum.sk – najlepší priestor pre Vašu cielenú reklamu na internete

Stavebné fórum ponúka inzerentom možnosť prezentovať sa v odborne zameranom médiu, ktorého čitatelia preferujú rýchlu elektronickú verziu získavania informácií. To je aj v reklame príležitosť pre tých, ktorí chcú získať náskok a prenikať so svojimi produktami ku klientom v okamžiku, kedy je ponuka aktuálna, bez nutnosti čakať na vydanie tlačeného odborného časopisu.

…naši čitatelia môžu byť Vašimi zákazníkmi…

Na stránkach Stavebného fóra máte istotu, že Vaša reklama bude presne zacielená na skupinu Vašich potenciálnych klientov, dodávateľov, odberateľov – fyzických / právnických osôb. Náš server navštevujú predovšetkým manažéri významných stavebno – investičných a finančných spoločností, architekti, advokáti, účtovní a daňoví poradcovia, audítori, manažéri stavebných sporiteľní, poisťovní, úradníci štátnej správy a samosprávy, študenti a pedagógovia a odborná verejnosť.

…účastníci našich akcií môžu byť Vašimi zákazníkmi…

Konferencie a diskusné stretnutia sú prestížne produkty Stavebného fóra. Širokému okruhu odborníkov ponúkame možnosť stretávať sa / nadväzovať nové kontakty a spoločne diskutovať o aktuálnych témach. Prezentácie na konferenciách a diskusných stretnutiach predstavia Vašu spoločnosť tým správnym ľuďom.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.